Spółka EXPRAN sp. z o.o. prowadzi od 2013 roku działalność na terenie Polski w zakresie produkcji oraz dystrybucji płynów do papierosów elektronicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno liquidy (ready to vape), jak również płyny bazowe, shoty nikotynowe, aromaty oraz bazy smakowe (shake&vape). 

Działalność firmy obejmuje produkcję i sprzedaż produktów własnej marki, jak również konfekcjonowanie towarów klientów polskich i zagranicznych (OEM). Dziś EXPRAN sprzedaje swoje produkty nie tylko w Polsce, lecz w całej Europie. 

Spółka zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów. Zakład produkcyjny wyposażony jest w linie produkcyjne przeznaczone stricte do wytwarzania liquidów, a obsługiwane przez wykwalifikowany, doświadczony personel. Firma posiada własne przyprodukcyjne laboratorium, wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. Zespół technologiczny nadzoruje procesy produkcyjne, ocenia jakość wytworzonego gotowego produktu. W procesie produkcji używane są jedynie półprodukty spełniające najwyższe kryteria, posiadające certyfikaty jakości farmakopealnej, a gotowe towary są zgodne z wymaganiami narzuconymi przez przepisy TPD.